AVANTGARDE ÇAMAŞIR MAKİNESİ LANSMAN

Siemens Ev Aletleri’nden Gizemli Odalar!

Siemens Ev Aletleri’nin yeni çamaşır makinesi için Kanyon ve Akasya AVM’de kurduğumuz gizemli odalar, her gün katılımcılarına sürpriz hediyeler kazandırdı. 21-25 Mart tarihleri arasında bu gizemli odaları ya da 21 Mart – 10 Nisan tarihleri arasında www.avantgardetr.com adresini ziyaret edenler Siemens’in yeni çamaşır makinesine sahip olma şansı da yakaladı. Çekilişe katılmak için gereken kodlar yalnızca Siemens Ev Aletleri’nin sosyal medya hesaplarından ve yapılan display reklamlardan alınabildi.

Siemens Ev Aletleri, yeni ürünü Avantgarde çamaşır makinesi için deneyim dolu bir yarışma düzenlendi. Siemens Ev Aletleri’nin sosyal medya hesaplarından ulaşılabilen kodları alanlar ya da Kanyon ve Akasya AVM’de yeni ürün için tasarlanan gizemli odayı ziyaret edenler hem bu yeni ürüne hem de sürpriz hediyelere sahip olma fırsatı yakaladı.

Hem AVM’lerde hem de internette heyecanlandıran bir deneyim yaşatmış olduk.

Kullanıcılar AVM’lerde kurduğumuz gizemli odada eşsiz bir VR deneyimi yaşadılar. Gizemli odaya üzerindeki QR kodu okutarak girebilen katılımcılar, beş sorudan oluşan minik yarışmaya katıldılar. Soruların tümünü doğru yanıtlayan günün en hızlı 10 yarışmacısı sürpriz teknolojik hediyeler kazanırken Siemens’in yeni ürününü kazanmak üzere çekilişe katılma hakkını da elde ettiler.

AVM’leri ziyaret edemeyenler ise 21 Mart – 10 Nisan tarihleri arasında www.avantgardetr.com adresini tıklayarak yine bu deneyimin bir parçası olarak avantgarde çamaşır makinesine sahip olmak için çekilişe katılma hakkı kazandılar.